کشتار صبراوشتیلا لکه ننگی بر پیشانی حامیان رژیم صهیونیستی است
کشتار صبراوشتیلا لکه ننگی بر پیشانی حامیان رژیم صهیونیستی است
سخنگوی وزارت خارجه گفت: صبراوشتیلا، همواره لکه ننگی بر پیشانی حامیان رژیم صهیونیستی و مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر به ویژه آمریکا و انگلیس باقی خواهد ماند.

به گزارش پایگاه خبری صابرین آنلاین به نقل از مهر، ناصر کنعانی در سالروز کشتار صبراوشتیلا توسط رژیم صهیونیستی، در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: امروز ۱۶ سپتامبر سالگرد کشتار بی‌رحمانه زنان، کودکان و مردان بیگناه و بی‌دفاع فلسطینی در اردوگاه‌های ‎صبراوشتیلا توسط صهیونیست‌ها و مزدوران آنان است که با این جنایت بزرگ روی همه جنایتکاران تاریخ را سفید کردند؛ لکه ننگی که هرگز از پیشانی رژیم صهیونیستی و حامیان آن زدوده نخواهد شد.

وی‬ ادامه‬ داد: ‬ ‏کشتار وحشیانه ‎صبراوشتیلا تنها یک چشمه از عملکرد ماشین ترور سازمان یافته رژیم جنایت پیشه اسرائیل علیه شهروندان فلسطینی اعم از کودکان، زنان و مردان بیگناه است. چرا که این جنایات چندین دهه متمادی است که با حمایت آمریکا و اروپا از صهیونیست‌های اشغالگر همچنان ادامه دارد.

سخنگوی وزارت خارجه گفت: صبراوشتیلا، همواره لکه ننگی بر پیشانی حامیان رژیم صهیونیستی و مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر بویژه آمریکا و انگلیس باقی خواهد ماند.