پیشگیری از خسارت ۱۹ میلیاردی دشمن با کشف شبکه خرابکاری در وزارت دفاع
پیشگیری از خسارت ۱۹ میلیاردی دشمن با کشف شبکه خرابکاری در وزارت دفاع
سخنگوی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: با کشف شبکه خرابکاری دشمن و جلوگیری از عملیات خرابکارانه در صنایع موشکی از بروز ۱۹ میلیارد دلار خسارت پیشگیری کردیم.

به گزارش پایگاه خبری صابرین آنلاین به نقل از ایرنا، سردار سرتیپ رضا طلایی نیک روز جمعه در یادواره ۳۲ شهید روستای زرامین افزود: این ضربه دشمن با اشراف اطلاعاتی تبدیل به فرصت شد.
‌وی اظهار کرد: با پهن شدن چتر اطلاعاتی، سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی در این جریان دچار غافلگیری شد و شبکه جاسوسی وابسته به آن متلاشی شد.
سخنگوی وزرات دفاع در ادامه به تلاش های دشمن از ابتدای انقلاب تاکنون برای ضربه به نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: در طول بیش از ۴۵ سال بیش از ۱۰۰ خیانت، توطئه و کودتاه و آشوب خطرناک را پشت سر گذاشتیم و شهدای زیادی تقدیم کردیم تا گزندی به انقلاب و عزت ما وارد نشود.
وی به تلاش های دشمن برای هجمه فرهنگی و روانی در فضای مجازی علیه انقلاب و نظام پس از ناکامی در پیشبرد اهداف نظامی خود علیه ایران اشاره کرد و گفت: دشمن با ورود قوی و پر رنگ در فضای مجازی به دنبال ناامید ساختن نسل جوان ما است و در این راه هویت دین ،ایمان و وحدت ما را هدف قرار داده است.