وضعیت تورمی را کنترل می‌کنیم
وضعیت تورمی را کنترل می‌کنیم
رئیس جمهور گفت: با مشارکت مردم هیچ مشکلی غیرقابل حل نیست و به رهبری و مردم عزیز کشورمان عرض می‌‌کنیم که وضع تورمی فعلی را بی‌تردید کنترل خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری صابرین آنلاین به نقل از تسنیم: همزمان با خجسته عید مبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد صلّی‌الله‌علیه‌و آله‌وسلّم، صبح امروز (شنبه) جمعی از مسئولان نظام، نمایندگان و سفیران کشورهای اسلامی و میهمانان شرکت کننده در مسابقات بین‌المللی قرآن با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور در سخنانی با بیان اینکه فلسفه بعثت، انسان‌سازی و جامعه‌سازی قرآنی است، گفت: پس از انقلاب اسلامی دشمنان همچون صدر اسلام با جنگ نظامی، اقتصادی، سیاسی و تبلیغاتی مقابل ملت ما صف‌آرایی کرده‌اند اما مردم ایران با استقامت مثال‌زدنی خود انواع توطئه‌های سلطه‌گران را ناکام گذاشته‌اند.
رئیسی با قدردانی از حماسه‌سازی اخیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، آن را مسئولیتی مضاعف برای کلیه دست‌اندرکاران مسائل کشور برشمرد و تأکید کرد: این حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی ۲۲ بهم بسیار برای ما مسئولین موجب خوشحالی و مسئولیت آور است. حال که مردم برای چندمین بار امتحان خود را خوب پس دادند، نوبت مسئولین است که در لبیک به پیام رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در جهت رفع مشکلات و تنگناها تلاش کنیم. با مشارکت مردم هیچ مشکلی غیرقابل حل نیست و به رهبری و مردم عزیز کشورمان عرض می‌‌کنیم که وضع تورمی فعلی را بی‌تردید کنترل خواهیم کرد.

رئیسی تصریح کرد: در این فتنه‌های اقتصادی هم حتماً مسئولین با کمک مردم عزیز از این وضعیت و شرایط ان‌شاءالله به سلامت عبور خواهیم کرد. تردید ندارم که ملت عزیزمان در صحنه هستند و مسائل ارزی و مشکلات معیشتی و وضعیت تورمی را کنترل خواهیم کرد و هم شرایط را ان‌شاءلله کاهشی خواهیم کرد.

وی با اشاره به محاسبات غلط دشمنان درباره ملت ایران از جمله در حوادث پاییز گذشته، تصریح کرد: غربی‌ها تا دیروز مدعی دنبال کردن توافق بودند اما وقتی ناچار به پذیرش خواسته‌های به حق مردم ایران شدند، با آغاز اغتشاشات میز مذاکره را ترک کردند و با روی آوردن به آشوب، گفتند ادامه کار را در خیابان دنبال می‌کنیم اما جمهوری اسلامی ایران با حضور عزتمندانه و سازنده در مجامع بین‌المللی، منافع ملت را استیفا خواهد کرد.