وزارت کشور هسته سخت نظام است
وزارت کشور هسته سخت نظام است
وزیر کشور، وزارت کشور را هسته سخت نظام دانست و تاکید کرد: کارکنان این وزارتخانه مادر و میدان دار، باید افرادی انقلابی، کارآمد و متخصص باشند.

به گزارش پایگاه خبری صابرین آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر احمد وحیدی وزیر کشور در نشست معاونین این وزارتخانه یادآور شد که محیط وزارت کشور باید محیط فکر و اندیشه ورزی باشد و متناسب با شرایط کشور برنامه و اهداف خود را به نحو مطلوب اجرایی کند.
وی یکی از دلایل موفقیت و برتری برخی از نهاد‌های انقلابی را نیروی انسانی متعهد و متخصص دانست و گفت: سرمایه انسانی، عامل اصلی و محور توسعه است و هر تحولی ناشی از کارآمدی این بخش است.
وزیر کشور، آموزش را یکی از فاکتور‌های مهم برای ارتقای دانش و تخصص کارکنان دانست و گفت: هر چه آموزش ها، متناسب با ماموریت‌ها و اهداف سازمانی باشد، اثرگذارتر خواهد بود البته در کنار آموزش، پرورش هم بسیار حایز اهمیت است و ضرورت دارد که تزکیه و تهذیب کارکنان هم در کنار آموزش‌های حرفه‌ای و تخصصی مورد توجه جدی قرار گیرد.
وحیدی تاکید کرد مسئله جانشین پروری در معاونت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت کشور باید در دستور کار مدیران قرار گیرد و این ایده می‌تواند به تقویت جایگاه مدیریتی وزارتخانه کمک موثری داشته باشد.