موافقت با عفو متهمان حوادث اخیر جلوه دیگری از رویکرد پدرانه رهبری را نشان داد
 موافقت با عفو متهمان حوادث اخیر جلوه دیگری از رویکرد پدرانه رهبری را نشان داد
در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی موافقت حکیمانه رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات جمع قابل توجهی از متهمان و محکومان حوادث اخیر جلوه دیگری از رویکرد محبت آمیز و پدرانه ایشان با فرزندان خود را به نمایش گذاشت.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: موافقت حکیمانه رهبری با عفو و تخفیف مجازات جمع قابل توجهی از متهمان و محکومان حوادث اخیر جلوه دیگری از رویکرد محبت آمیز و پدرانه ایشان با فرزندان خود را به نمایش گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری صابرین آنلاین به نقل از ایسنا، محمد باقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز دوشنبه (۱۷بهمن) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت سالروز وفات حضرت زینب (س) گفت: این مصیبت را به تمامی پیروان حقیقت طلبی و حقیقت جویی و تمامی محبان اهل بیت (ع) تسلیت و تعزیت می گویم.
وی در ادامه گفت: در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی موافقت حکیمانه رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات جمع قابل توجهی از متهمان و محکومان حوادث اخیر جلوه دیگری از رویکرد محبت آمیز و پدرانه ایشان با فرزندان خود را به نمایش گذاشت.
رئیس مجلس شورای اسلای در عین حال خاطرنشان کرد: ایشان از ابتدای این حوادث حساب افرادی که هیجان زده شده و فریب خوردند را از سازمان دهندگان آشوب جدا کردند و با محبت اخیر خویش ضمن تاکید عملی بر این رویکرد نقشی بی بدیل در ترمیم اجتماعی و احیای اتحاد و همدلی ملی ایفا کرند.
قالیباف تاکید کرد: موافقت رهبر حکیم انقلاب با این عفو از موضع قدرت نظام اسلامی که سیره پیامبران و ائمه (ع) است نقشه دشمنان برای تبدیل جوانان و نوجوانان معترض و فریب خورده و آشوبگران سازمان یافته را سد کرد.
وی اظهار کرد: بر همه ما مسئولان واجب است که با تاسی از رویکرد ایشان ترمیم اجتماعی را سرلوحه کار خویش قرار دهند و با مواضع و رفتار محبت آمیز خود اجازه ندهند دشمنان و آشوبگران سازمان یافته مانع از احیای اتحاد ملی شوند.
رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن اشاره به وقوع زلزله امروز در دو کشور ترکیه و سوریه گفت: به نمایندگی از ملت نوع‌دوست ایران با تمامی افراد حادثه دیده از زلزله مهیب ترکیه و سوریه ابراز همدردی عمیق کرده و به ملت مسلمان ترکیه و سوریه بابت جان باختن شماری از هموطنانشان تسلیت می گویم.