قدردانی مخبر از مشارکت مردم در انتخابات
قدردانی مخبر از مشارکت مردم در انتخابات
سرپرست ریاست جمهوری با صدور پیامی از مشارکت فعالانه و هوشیاری مردم در انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.

 سرپرست ریاست جمهوری کشورمان با صدور پیامی از مردم ایران برای حضور پرشور و هوشیاری آنها در مقابل تبلیغات منفی دشمنان در انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.

متن پیام محمد مخبر به این شرح است:

 

بسم ‏الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگ و فهیم ایران

حضور حماسی شما مردم آگاه و همیشه در صحنه کشورمان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، بار دیگر صحنه‌های زیبایی از مردم‏ سالاری دینی را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش گذاشت و موجب خشنودی همه مشتاقان و دوستداران این مرز و بوم و یأس و ناامیدی دشمنان و بدخواهان نظام و کشور شد.
بی‌تردید این مشارکت پرشور، مهر تأیید دیگری بر دلبستگی و علاقه ‏مندی مردم به نظام و انقلاب اسلامی و پیشرفت و تعالی کشور و لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی بود؛ این رویداد غرورآفرین در حالی صورت گرفت که دشمنان نظام همه ابزار‌های تبلیغی را برای ایجاد تردید در نقش ‏آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود به کار گرفتند ولی ملت ایران با هوشیاری، زمان‏ شناسی و مشارکت گسترده، یکبار دیگر مانع از تحقق خواست بیگانگان شد.
قطعا پیروز اصلی این رویداد ملی، مردم عزیز ما هستند که برگ زرین دیگری بر افتخارات ملی خود افزودند و نشان دادند همچنان مصمم، استوار و امیدوار در صحنه‌های انقلاب اسلامی حضور فعالانه دارند.
اینجانب با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای خدمت به ویژه رئیس جمهور شهید حضرت آیت الله رئیسی و تجلیل از خدمات ماندگار ایشان، این حضور آگاهانه را محضر مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، کاندیدا‌های محترم این دوره از انتخابات و به ‏ویژه خالق اصلی این حماسه، ملت بزرگ ایران تبریک می‏ گویم و ضمن تبریک صمیمانه به رئیس جمهور منتخب برای، جناب آقای دکتر پزشکیان، آرزوی توفیق در انجام این رسالت عظیم را دارم و امیدوارم به پشتوانه اعتماد مردمی بتوانند با خدمتگزاری شایسته، پاسخگوی خواسته‌ها و مطالبات بر حق ملت بزرگ ایران باشد.
لازم می‏دانم بار دیگر از تلاش‏های مستمر و شبانه ‏‏روزی دست ‏‏اندرکاران برگزاری این انتخابات از جمله شورای محترم نگهبان، وزارت محترم کشور، هیئت ‏های اجرایی و نظارت، نیرو‌های امنیتی، نظامی و انتظامی، اصحاب رسانه‏، خبرنگاران، به ویژه رسانه ملی و تمامی فعالان عرصه اطلاع‏ رسانی، گروه‏ ها، احزاب و جریان ‏های سیاسی که نقشی در افزایش مشارکت ملی داشتند، قدردانی نمایم.
اکنون که رقابت‏ های انتخاباتی پایان یافته، امیدوارم فصل جدیدی از تعامل و همدلی در کشور برای ساختن ایرانی قوی و آباد آغاز شود و بیش از پیش شاهد پیشرفت و آبادانی کشور و عزت و اعتلای ایران اسلامی باشیم.