عربستان مجوز نداد، حج عمره تا اطلاع ثانوی لغو شد
عربستان مجوز نداد، حج عمره تا اطلاع ثانوی لغو شد

مدیرعامل شهر فرودگاهی امام عصر دیروز از انجام اولین پرواز حج عمره در ساعت ۵:۴۵ دقیقه صبح امروز چهارشنبه پس از ۹ سال محدودیت از سوی عربستان، خبر داده بود. عملیات پرواز حج عمره مفرده تا اطلاع ثانوی لغو شد. عملیات حج عمره قرار بود بعد از گذشت ۹ سال بامداد امروز با اولین پرواز […]

مدیرعامل شهر فرودگاهی امام عصر دیروز از انجام اولین پرواز حج عمره در ساعت ۵:۴۵ دقیقه صبح امروز چهارشنبه پس از ۹ سال محدودیت از سوی عربستان، خبر داده بود.

عملیات پرواز حج عمره مفرده تا اطلاع ثانوی لغو شد.
عملیات حج عمره قرار بود بعد از گذشت ۹ سال بامداد امروز با اولین پرواز از فرودگاه امام در ساعت ۵:۴۵ دقیقه صبح انجام شود که به دلیل آنکه مجوز پرواز از سوی عربستان صادر نشد تا اطلاع ثانوی این پرواز‌ها لغو شده است. مسئولان ایرانی در تلاش برای رفع مشکل پیش آمده هستند.
سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نیز در گفتگو با بخش خبری ساعت ۸، ضمن عذرخواهی از مسافران اعلام کرد: نمایندگان این شرکت و سازمان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در عربستان سعودی در حال پیگیری مشکل ایجاد شده هستند و به محض رفع مشکل، پرواز انجام خواهد شد.
سعید چلندری مدیرعامل شهر فرودگاهی امام عصر دیروز از انجام اولین پرواز حج عمره در ساعت ۵:۴۵ دقیقه صبح امروز چهارشنبه خبر داده و گفته بود: حدود ۶۲ هزار زائر توسط ایران ایر و معراج به خانه خدا اعزام می شوند که حدود ۳۰ هزار نفر از حجاج از ترمینال سلام فرودگاه امام به حج عمره مشرف می شوند.