دولت محرمانگی ندارد/ با مردم شفاف هستیم
دولت محرمانگی ندارد/ با مردم شفاف هستیم
سخنگوی دولت با بیان اینکه دولت سیزدهم با مردم شفاف است و محرمانگی ندارد، تاکید کرد: همانطور که در عمل نشان داده‌ایم در مسیر شفافیت و مبارزه با فساد پیشگام هستیم.

به گزارش پایگاه خبری صابرین آنلاین به نقل از ایرنا، علی بهادری جهرمی در پاسخ به سوالی درباره رویکرد دولت در زمینه طرح شفافیت، گفت: در همین دو سال مردم اقدامات مهم و شفافیت‌زای دولت در حوزه‌های مختلف از جمله در انتشار برنامه چهار ساله دولت با عنوان سند تحول، شفافیت کامل در روند صدور مجوزهای کسب و کار، انتشار فهرست و میزان بدهی بدهکاران کلان بانکی، انتشار صورت های مالی شرکت های دولتی و اجرای شفاف طرح مولدسازی دارایی‌های دولت را شاهد بوده‌اند.

سخنگوی دولت افزود: دولت سیزدهم سال گذشته مهمترین اقدام اقتصادی و معیشتی که با زندگی مردم سروکار داشته یعنی طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها را با جزئیات پیش از اجرا با مردم مطرح کرد.

بهادری جهرمی تاکید کرد: تمام مصوبات دولت نیز روی سامانه اینترنتی قوانین و مقررات منتشر می‌شود و نسخه‌ای از آن نیز برای روزنامه رسمی و دستگاه‌های مختلف ارسال می‌شود و مرتبا گزارش آن را به مردم عزیز اعلام می‌کنیم.

وی تاکید کرد:همه اینها نشان می‌دهد این دولت نه تنها در عمل از شفافیت استقبال می‌کند بلکه حامی ایجاد شفافیت نیز هست و خواهد بود.