دشمن روز به روز ضعیف تر می شود
دشمن روز به روز ضعیف تر می شود
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان روز به روز ضعیف‌تر می‌شوند ولی ملت ما روز به روز قوی‌تر می‌شود.امروز اگر این واقعیت دیده شود و دانشجوی ما این واقعیت را بینید اتفاقات بهتری می‌افتد.

به گزارش پایگاه خبری صابرین آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در نشست سراسری و کارگاه‌های آموزش تخصصی معاونین بسیج اساتید کشور، گفت: مهم‌ترین مسئله امروز ما واقع بینی و دیدن واقعیت‌ها است، اگر ما و آحاد جامعه بتوانند واقعیت را ببینند هم مشکل امید آفرینی هم مشکلات اقتصادی و اجتماعی حل می شود.

وی افزود: تمام رسانه‌ها، تبلیغات و چرخش اقتصادی دست دشمن است، ۴۵ سال است می‌خواهند نظام را از پا در بیاورند ولی شکست می‌خورند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: دشمنان روز به روز ضعیف‌تر می‌شوند ولی ملت ما روز به روز قوی‌تر می‌شود.

وی ادامه داد: امروز اگر این واقعیت دیده شود و دانشجوی ما این واقعیت را ببیند اتفاقات بهتری می‌افتد.

سردار نقدی گفت: مسئله این است که ما نتوانستیم واقعیت را نشان دهیم. همه قدرت‌ها سال گذشته جمع شدند و با همه ابزار و رسانه‌هایشان همزمان طراحی‌هایی را علیه جمهوری اسلامی کردند.

وی افزود: ولی همه آن‌هایی که برای ارتباط با رژیم صهیونیستی صف بسته بودند، امروز برای ارتباط با جمهوری اسلامی صف بسته‌اند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران، گفت: دشمنان دچار آشفتگی و سردرگمی هستند، کار پارسال آن‌ها غلط‌ترین تصمیم‌شان بود.

وی با اشاره به فعالیت‌های رسانه‌ای دروغین دشمنان علیه جمهوری اسلامی، گفت: دشمنان ستادهایی در فضای رسانه در کشورهایی مثل آلبانی تشکیل می‌دهند و با ربات و فناوری، فضاسازی دروغین علیه جمهوری اسلامی انجام می‌دهند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: دشمنان ۳۰۰ شبکه رادیویی و تلویزیونی را بر علیه مردم ایران راه انداخته‌اند و برای همه قومیت‌های ایرانی هم ‌شبکه اختصاصی دارند.

سردار نقدی در پایان گفت: اگر با متخلفان و مفسدان اقتصادی برخورد شود هم عدالت اجرا می‌شود و هم محبوبیت جمهوری اسلامی بیشتر خواهد شد و نیازی به محبوبیت‌های تصنعی رسانه‌های غربی نداریم.