دشمن به دنبال دوقطبی سازی است
دشمن به دنبال دوقطبی سازی است
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دشمن به دنبال دو قطبی سازی است و در مقابل ما وظیفه داریم که با ایجاد آرامش و جلوگیری از این حربه دشمن شرایط و بستر مناسبی را برای کارهای فرهنگی فاخر و اثربخش ایجاد کنیم.

به گزارش پایگاه خبری صابرین آنلاین به نقل از ایرنا؛ “محمدمهدی اسماعیلی” روز جمعه در جمع نمازگزاران شهرستان نهاوند اظهار داشت: دولت انقلابی برای حل مشکلات در ابعاد مختلف در تلاش بی وقفه است.

وی افزود: دشمن با جنگ ترکیبی که سال گذشته شروع کرد، به فکر براندازی نظام بود. دشمنان انقلاب در موضوع حجاب برنامه ریزی کرده اند؛ اما ملت و دولت از ارزش‌های نظام کوتاه نمی آیند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مردم نهاوند همواره در انقلاب پیشگام بوده اند و سابقه درخشانی در مبارزات و صحنه های مختلف دفاع از این نظام اسلامی دارند.

وی ادامه داد: این شهر مهد دلیران و مردانی مانند سردار عزیز شهید حاج میرزا محمد سلگی و دلاور مردان سرافرازی است که در راه انقلاب از جان خود گذشتند.

اسماعیلی در بخش دیگری از سخنانش گفت: این انقلاب با درایت امام راحل به ثمر نشست و امروز تحت مدیریت داهیانه رهبر فرزانه انقلاب به مسر پرافتخار خود ادامه می دهد.

وی عنوان کرد: انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی است و بزرگان انقلاب از شخصیت های بزرگ فرهنگی هستند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حضرت امام راحل در سنین جوانی تألیفات زیادی داشتند و مقام معظم رهبری هم تألیفات فراوانی دارند و در نمایشگاه کتاب امسال تألیفات ایشان از پرفروش ترین ها بود.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی بر پایه این شهادت ها و رشادت ها بنا شده است و این شجره طیبه با هیچ خباثتی لطمه نخواهد دید چون این انقلاب مرهون زحمات بزرگان و شهدا است.

شرکت در نشست شورای فرهنگ عمومی نهاوند با حضور علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان و امام جمعه و همچنین دیدار با جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر این منطقه از دیگر برنامه های پیش بینی شده اسماعیلی در سفر عصر امروز به این شهرستان است.