خبر جدید درباره ساعت کاری کارمندان دولت
خبر جدید درباره ساعت کاری کارمندان دولت
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد که ساعت کاری کارمندان به روال عادی بازمی‌گردد.

به گزارش پایگاه خبری صابرین آنلاین به نقل از میزان: سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از پیشنهاد محمدباقر قالیباف برای محاسبه ۴۴ ساعت مابه التفاوت تغییر ساعت در قالب دورکاری برای کارمندان در نشست اخیر سران قوا و موافقت رئیس‌جمهور با این پیشنهاد خبر داد تا ساعات کاری کارمندان به روال عادی بازگردد.

حسین گودرزی:

* با توجه به مصوبه دولت که بر اساس آن مقرر شده بود کارمندان از تاریخ پانزدهم خردادماه لغایت پانزدهم شهریورماه ۱۴۰۲ از ساعت ۶ صبح تا ۱۴:۴۵ در محل کار خود حاضر شوند و مشکلاتی را برای خانواده‌ها در پی‌داشت با پیگیری‌  قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی این موضوع توسط کمیسون اجتماعی و مرکز پژوهش‌های مجلس بررسی و در قالب پیشنهاد در جلسه سران قوا طرح و مورد موافقت رئیس جمهور قرار گرفت.

* با این تصمیم که به زودی از طرف هیئت دولت ابلاغ خواهد شد ساعت کاری کارمندان و کارکنان دولت که برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی به ساعت ۶ تغییر کرده بود به روال عادی بازمی‌گردد اما پایان کار کارمندان همان ساعت ۱۴:۴۵ خواهد بود و ۴۴ ساعت مابه التفاوت در قالب دورکاری محاسبه خواهد شد.

* به گفته سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس ساعت کاری کارکنان و کارمندان دولت از ۱۵ شهریور به روال اداری خود بازخواهد گشت.

* لازم به ذکر است این تصمیم مجلس در پاسخ به تقاضای مردم برای بازگشت ساعت کاری به روال عادی در پی بروز مشکلاتی برای خانوادها خصوصا بانوان شاغل صورت گرفته است.