ثمرات مولدسازی باید با سرعت به کام مردم برسد 
ثمرات مولدسازی باید با سرعت به کام مردم برسد 
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: معتقدیم باید به سرعت ثمره مصوبه مولدسازی دارایی‌های دولت و اجازه‌ای که رهبر معظم انقلاب در این زمینه صادر کردند را به کام مردم در استان‌ها بچشانیم و این اقدام می‌تواند بهترین پاسخ به فضاسازی‌هایی باشد که اواخر سال گذشته شاهد آن بودیم.

به گزارش پایگاه خبری صابرین آنلاین و به نقل از ایرنا سید احسان خاندوزی در جلسه مجازی با استانداران سراسر کشور که با حضور «حسین قربانزاده» رئیس سازمان خصوصی سازی و «علیرضا فخاری» استاندار تهران انجام شد، با اشاره به برخی اصلاحات و تغییرات انجام شده در آیین نامه هیات اجرایی مولدسازی، افزود: این تغییرات به تصویب روسای هر سه قوه رسیده و ابلاغ شده است و حاوی نکات متمایزی نسبت به ویرایش نخست آیین نامه است.

وی اظهار داشت: در خصوص چگونگی اجرا و پیاده سازی این ابلاغیه در سال ۱۴۰۲ نیز اضافه بر خود آیین نامه، تجارب بسیار خوبی از برخی از استان‌ها کسب کردیم و در روزهای آغازین سال جدید اگر با تکیه بر این تجارب بتوانیم به یک مسیر کاری مشترک با استانداران برسیم، دستاورد خوبی به همراه خواهد داشت.

وزیر اقتصاد در ادامه تاکید کرد: در مرحله وصول مستنداتی که از استان‌ها به دبیرخانه هیات مولدسازی ارسال می‌شود، با سریع‌ترین زمان و پیگیری‌های ممکن را انجام خواهیم داد.

خاندوزی در پایان یادآور شد: از استانداران می‌خواهیم که در رساندن مستندات به مرحله تایید و تصویب در هیات مولد سازی تسریع کنند و همان‌طور که اشاره شد هیچ محدودیتی در اجرای مصوبات وجود ندارد .

وی افزود: با حضور «داوود منظور» در سازمان برنامه و بودجه، نیز شاهد هماهنگی‌های بیشتری در این زمینه خواهیم بود و می‌توانیم به سرعت موافقت نامه‌های پروژه‌ها را اصلاح کنیم، به نحوی که استان‌ها بتوانند در سقف‌های بالاتری از منافع مولدسازی منتفع شوند.