تلاش پلیس بر خدمت و حفظ آرامش مردم متمرکز است
 تلاش پلیس بر خدمت و حفظ آرامش مردم متمرکز است
فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به رسالت سنگین کارکنان فراجا در انجام وظایف محوله گفت : امروز تلاش پلیس در جامعه اسلامی بر خدمت و حفظ امنیت و آرامش مردم متمرکز است.

به گزارش پایگاه خبری صابرین آنلاین به نقل از ایرنا ، احمد رضا رادان روز چهارشنبه در مراسم دانش آموختگی فراگیران درجه داری آموزشگاه های علمی، تخصصی فراجا در مرکز آموزشی شهید چمران کرج افزود: نمره مردم به پلیس اهمیت دارد و هرچقدر این نمره بالاتر باشد شان ما بالاتر است بنابراین هرچه احترام به مردم بالاتر باشد شان بالاتر می رود.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حفظ و بالا بردن شان پلیس گفت: حفظ این شان در اجرای درست و بهنگام ماموریت ها است.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: تک، تک ما وظیفه داریم برای حفظ شان سازمان خود تلاش کنیم و تلاش برای خدمت به مردم آرامش و امنیت آنان را داشته باشیم.
رادان گفت: مردم و آسایش آنان از همه چیز بالاتر و مقدس تر است بنابراین باید تمام آموزش ها و رزمایش ها در این زمینه خلاصه شود.

وی افزود: پلیس برای آرامش مردم در صحنه است تا با تمام کسانی که اراده از بیرون می گیرند و امنیت مردم را به مخاطره می اندازند، بایستد.

رادان تاکید کرد: برای مردم و بخاطر آنان با تمام کسانی که در برابر مردم قرار می گیرند مقابله می کنیم.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی گفت: مردم ایران باید مفتخر به وجود پلیس باشند و پلیس مفتخر به خدمت آنان چرا که این گونه پلیس در تراز انقلاب است.

وی خطاب به فراگیران مرکز آموزشی شهید چمران کرج یادآورشد: راه زیادی برای پیمودن دارید اما بدانید این راه به رغم پیچ و خم ها، مشکلات و سختی ها، اقتدار آفرین، شیرین و زیبا است.

رادان بیان کرد: هرچقدر این راه طولانی باشد ثواب بیشتری برای توشه دنیا و آخرت دارد .

وی افزود: با اطاعت محض از رهبری معظم انقلاب و فرمانده کل قوا به مردمی خدمت می کنیم که پناهشان پلیس است.

رادان با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز گفت: در این ایام تلاش ما برای خدمت به مردم دوچندان می شود که افتخاری برای پلیس است.

وی ادامه داد: امروز به حکم فرمانده کل قوا در جلب رضایت خدا و مردم در تلاش برای خدمت هستیم .

رادان تاکید کرد: مسیر آموزش تمام شدنی نیست از آموزشگاه و دانشگاه آغاز می شود و تا پایان خدمت باید ادامه داشته باشد.

وی خطاب به فراگیران مرکزآموزشی شهید چمران کرج افزود: همراه با تجربه باید آموزش باشد تا مردانی از جنس مقاومت و ایستادگی تربیت شوند.

رادان با اشاره به رجزخوانی این آیین گفت: در این رجز خوانی نشان داده شد شعار رجز خوانان توام با شعور و بصیرت بوده و کمر همت در دفاع از مردم و مقابله ناهنجاری ها بسته شده است.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران خطاب به فراگیران تاکید کرد: همواره آموزش باید سرمشق باشد و هیچگاه خود را مستثنی از آموزش ندانید.

وی یادآورشد: کمین هایی برای سست شدن اراده پلیس است که باید مسیر خود راه اقتدا به شهدا را انتخاب کنیم چراکه ما جان بر کف هستیم .

رادان خطاب به فراگیران آموزشگاه شهید چمران که شماری از آنان برنامه احترام به پدر و مادر خودرا اجرا کردند،گفت: همانطور که برای پدر و مادر خود احترام قائل بودید برای مردم و جامعه هم باید احترام و برای مخلان امنیت مقتدر و طوفانی باشید.

وی تاکید کرد: وظیفه پلیس مشخص است و باید بداند در کجا بخندد و در کجا مقتدر باشد چراکه این پلیس برای مردم قابل احترام است.