تغییرات مشروع و لازم به سمت حکمرانی نو آغاز شود
تغییرات مشروع و لازم به سمت حکمرانی نو آغاز شود
رئیس مجلس گفت: امیدوارم هرچه زودتر امنیت در کشور به‌صورت کامل تثبیت شود تا تغییرات مشروع و لازم به سمت حکمرانی نو آغاز شود.

به گزارش پایگاه خبری صابرین آنلاین، صحبت‌های رئیس‌ مجلس در نطق پیش از دستور جلسه امروز مجلس شورای اسلامی به این شرح است.

به نقل از برنا، محمد باقر قالیباف گفت: اتفاقات تلخ کرج بار دیگر نشان داد که گردانندگان اصلی اغتشاشات یعنی سیا، موساد و گروهک‌های پیرو آن‌ها، دنبال به نتیجه رسیدن مطالبات معترضین نیستند بلکه با تبدیل اعتراض به اغتشاش و جنایت، داعش‌سازی نوین را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

قالیباف در ادامه بیان کرد: این داعشی‌های نوین مانند داعشی‌های سوریه و عراق بدون هیچ دلیل، مردم بی‌گناه را شکنجه می‌کنند و به قتل می‌رساندند و مثل آن‌ها با افتخار، فیلم جنایتشان را منتشر و روی آن تبلیغات می‌کنند.

وی تصریح کرد: دشمنان ایران با مرزبانی مدافعان حرم به فرماندهی شهید قاسم سلیمانی نتوانستند از طریق مرزها به کشور ما نفوذ کنند، اما امروز از داخل، داعش را بازتولید کرده‌اند و تاسف اصلی آنجا است که عده‌ای از چهره‌های فرهنگی، هنری، ورزشی و یا سیاسی از این داعش نوین حمایت می‌کنند.

رئیس‌ مجلس خاطرنشان کرد: نیروهای حافظ امنیت فقط مجهز به سلاح‌های ویژه مبارزه با اغتشاشات هستند و جان خود را در مقابل این جنایتکاران سپر می‌کنند، اما از سلاح گرم استفاده نمی‌کنند تا مردم در این میان آسیبی نبینند.

محمدباقر قالیباف گفت: همان‌طور که رهبر انقلاب در دیدار با اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام فرمودند «این مسائل حواس شما مسئولین را پرت نکند و از کارهای اصلی و اساسی باز نمانید» مجلس آماده است تا بیش از پیش هرگونه کمکی به دولت نماید و انتظار داریم که مسئولین، دقت و نظارت بیشتری بر قیمت‌ها و بازار ارز داشته باشند.

قالیباف افزود: امیدوارم هرچه زودتر امنیت در کشور به‌صورت کامل تثبیت شود تا تغییرات مشروع و لازم به سمت حکمرانی نو در عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در چارچوب نظام سیاسی جمهوری اسلامی آغاز شود.