تاکید بر تهیه جدول زمان‌بندی برای تکمیل پروژه‌ها
تاکید بر تهیه جدول زمان‌بندی برای تکمیل پروژه‌ها

معاون اجرایی رئیس‌جمهور در نخستین نشست کارگروه بررسی و حل مشکلات پیش‌روی «طرح تلاش و خدمت»، گفت: باید جدول برنامه ریزی با زمانبندی دقیق به منظور تکمیل و بهره‌برداری از پروژه های اولویت‌دار در دولت سیزدهم تهیه شود. به‌دنبال بازدید رئیس جمهور از قرارگاه خاتم‌الانبیا و طرح لزوم تشکیل کارگروهی برای حل مشکلات پروژه‌های این قرارگاه، […]

معاون اجرایی رئیس‌جمهور در نخستین نشست کارگروه بررسی و حل مشکلات پیش‌روی «طرح تلاش و خدمت»، گفت: باید جدول برنامه ریزی با زمانبندی دقیق به منظور تکمیل و بهره‌برداری از پروژه های اولویت‌دار در دولت سیزدهم تهیه شود.

به‌دنبال بازدید رئیس جمهور از قرارگاه خاتم‌الانبیا و طرح لزوم تشکیل کارگروهی برای حل مشکلات پروژه‌های این قرارگاه، نخستین نشست کارگروه بررسی و حل مشکلات پیش روی «طرح تلاش وخدمت » در خصوص پروژه‌های راهبردی قرارگاه خاتم الانبیا در دولت سیزدهم به ریاست محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری و با حضور مسئولان قرارگاه خاتم الانبیا و نمایندگان دستگاههای مرتبط تشکیل شد.

به گزارش ایرنا، در ادامه معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: راهکارهای تامین مالی و افزایش هماهنگی بین دستگاهها، دو عامل اساسی پیشبرد طرحهای راهبردی این قرارگاه است.

منصوری افزود: با مصارف زیاد و محدودیت منابع در کشور مواجهیم؛ موظفیم برنامه‌ریزی دقیق برای استفاده از این میزان منابع را برای پیشبرد پروژه‌های اساسی در دستور کار قرار دهیم.

وی ادامه داد: باید جدول برنامه ریزی با زمانبندی دقیق به منظور تکمیل و بهره‌برداری از پروژه های اولویت دار در دولت سیزدهم تهیه شود.