اهتمام دولت برای مبارزه با فساد است
اهتمام دولت برای مبارزه با فساد است
خاندوزی درباره اهتمام دولت برای مبارزه با فساد در کشور گفت: همه مردم باید در مسیر مبارزه با فساد قرار گیرند و دولت از این موضوع حمایت کامل دارد.

به گزارش پایگاه خبری صابرین آنلاین به نقل از صدا و سیما ، وزیر امور اقتصادی و دارایی در پانزدهمین نشست پاسخگویی وزرا، معاونان و مدیران دولتی به تماس‌های مردم در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری درباره جزئیات طرح مولدسازی گفت: اولین مجوز‌های مولدسازی هم با توجه به اینکه وزارتخانه‌های جهادکشاورزی و آموزش و پرورش فهرست املاک مازاد و طرح های عمرانی که این دارایی‌های راکد صرف آن خواهد شد، را در اختیار داشتند، در اولویت صدور مجوز قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش ، «سید احسان خاندوزی» در این نشست همچنین درباره اهتمام دولت برای مبارزه با فساد در کشور گفت: همه مردم باید در مسیر مبارزه با فساد قرار گیرند و دولت از این موضوع حمایت کامل دارد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به انتقاد یکی از شهروندان درباره زیان مردم در بورس، گفت: سیاست اشتباه سال ۹۹ موجب مشکلات بسیاری برای مردم در بورس شد و دولت از آبان ماه بیمه سهام را آغاز کرده است تا مردم بیشتر از این ضرر نکنند.

خاندوزی تصریح کرد: دولت پیگیر سیاست‌هایی است که مردم پس از این بی‌سپر و بی‌دفاع وارد بورس نشوند و رئیس‌جمهور هم به وعده‌های خود درباره بورس پایبند است.

وزیر اقتصاد و دارایی درباره جزئیات طرح مولدسازی گفت: سومین جلسه هیئت عالی مولدسازی برگزار شد و اولین مجوز‌های مولدسازی هم با توجه به اینکه وزرات جهادکشاورزی و آموزش و پرورش فهرست املاک مازاد و راکد و نیز فهرست طرح های عمرانی که این دارایی‌های راکد صرف آن خواهد شد، را در اختیار داشتند، به همین دلیل در اولویت صدور مجوز قرار گرفتند.

وی افزود: وزارت جهاد کشاورزی برای پروژه‌های آبخیزداری و آب‌خوان‌داری و وزارت آموزش و پرورش برای پروژه‌های ساخت مدارس جدید، از منابع مولد سازی استفاده خواهند کرد.

همچنین ، در راستای رویکرد مردمی دولت آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» مبنی بر ارتباط بی‌واسطه مسئولان با مردم و ابلاغ معاون اول رئیس‌جمهور، وزرا، معاونان و اعضای کابینه موظف شدند در روز‌های مشخصی از هفته پاسخگوی تماس‌های تلفنی مردم باشند. پیش از این وزرای کار، ارتباطات، دادگستری، بهداشت، کشاورزی، آموزش و پرورش، معاون پارلمانی، معاون امور زنان و خانواده، معاون علمی و فناوری، معاون حقوقی رئیس‌جمهور و رؤسای سازمان حفاظت از محیط زیست، امور اداری و استخدامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان انرژی اتمی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، پاسخگوی سؤالات و مشکلات مردم شدند.