آمریکا و صهیونیستها روی هیتلر را سفید کرده‌اند
آمریکا و صهیونیستها روی هیتلر را سفید کرده‌اند
رئیس ستاد مرکزی گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان‌ درباره جزئیات این مراسم گفت: این راهپیمایی از میدان فلسطین به سوی لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار می‌شود و محمدباقر قالیباف رئیس مجلس سخنران اصلی مراسم در تهران است.

به گزارش پایگاه خبری صابرین آنلاین به نقل از تسنیم، سردار محمدرضا نقدی رئیس ستاد مرکزی گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان در نشست خبری اعلام برنامه‌های این مراسم، با اشاره به جنایت‌های صورت گرفته در غزه، گفت: سال گذشته رهبران غربی آن‌قدر خود را دل نازک نشان دادند که به خاطر فوت یک خانم در سالن ارشاد نیروی انتظامی دنیا را به عزاخانه تبدیل کردند، ولی در برابر کشتار مردم غزه رقص و پایکوبی به راه انداختند.

وی افزود: اگر ما ۲۵ سال شبانه‌روز جهاد تبیین می‌کردیم تا جنایت‌های آمریکایی‌ها و فرانسوی‌ها و انگلیسی‌ها را اشکار کنیم نمی‌توانستیم، ولی در ماجرای غزه عمق این جنایت‌ها آشکار شد. آمریکایی‌ها با حمله به بیمارستان قندوز در افغانستان صد‌ها زن و مرد را کشتند و در غزه هم همین اتفاق افتاد.

رئیس ستاد مرکزی گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان‌ گفت: آمریکایی‌ها پیش از این نیز جنایت کم نداشتند و در همه جای دنیا همچون ویتنام رد پای جنایت‌های آن‌ها وجود دارد. آمریکا امروز بشریت را علیه خود بسیج کرده و جبهه جهانی مقاومت علیه استکبار را به دست خود شکل داده است و این جبهه جهانی مقاومت در برابر استکبار از میان آن‌ها متولد شد.

سردار نقدی در ادامه با بیان اینکه از عطر خون شهدای شهید در غزه بوی ظهور امام عصر (عج)، افزود: رژیم صهیونسیتی پس از هر جنگی سرزمین‌های فلسطینی را غصب کرده و این دوره، دوره اول نیست، ولی در دوره دوم شاهد شکست این رژیم در جنگ‌های ۲۲ روزه و ۳۳ روزه هستیم طوری که پرچم تسلیم را بالا برده است و عملیات طوفان الاقصی دوره سومی است که از همان روز اول صهیونیست‌ها شکست خوردند.

وی اظهار کرد: آمریکا در روز دوم عملیات طوفان الاقصی با مشاهده شکست رژیم صهیونسیتی مستقیم وارد شد و فرماندهی اتاق جنگ را در دست گرفت و دست به کشتار زنان و کودکان زد.

رئیس ستاد مرکزی گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان‌ ادامه داد: جز حقارت و شکست چیزی بیشتر نصیب آمریکایی‌ها نخواهد شد و آن‌ها در قساوت و جنایت روی هیتلر را سفید کرده‌اند. اگر هیلتر و چنگیز مغول و قیصر این جنایتکاران با کشتار سربازان پیروزی در عرصه جنگ را به دست می‌آوردند، ولی امروز صهیونیست‌ها با کشتار زنان و کودکان به دنبال پیروزی هستند، ولی صهیونیست‌ها در این ۲۲ روز هیچ پیروزی به دست نیاورده‌اند. البته آن‌ها هم در جبهه فرهنگی، اخلاقی و نظامی شکست خورده‌اند و هم تمام امکانات خود را از دست داده‌اند.

سردار نقدی بیان کرد: اگر غربی‌ها راست می‌گویند ارتش صهیونیستی ارتش قوی است حمایت‌های خود را از این رژیم متوقف کنند تا مشاهده کنیم که به تنهایی چه خواهد کرد. ۱۳ آبان امسال با عملیات طوفان الاقصی همزمان شده و امسال حال و هوای متفاوتی داریم و ملت ایران به ملت خط‌شکن تبدیل خواهند شد.

وی با اشاره به برنامه‌های ۱۳ آبان امسال بیان کرد: برنامه ما شامل تجمع و راهپیمایی در سراسر کشور از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح ۱۳ آبان آغاز می‌شود. این برنامه در تهران از ساعت ۹ صبح از میدان فلسطین آغاز و تا مقابل لانه جاسوسی ادامه خواهد داشت.

رئیس ستاد مرکزی گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان‌ افزود: «نظم نو جهانی با نسل آرمانی» شعار محوری امسال برای راهپیمایی ۱۳ آبان ماه است.

سردار نقدی عنوان کرد: امسال یک اتفاق جدیدی در ۱۳ آبان ماه خواهد داشت که شکایت مردم از جنایت آمریکا در ۲۸ مرداد سال ۳۲ است که ۲۵ سال استقلال ملت ایران را سلب کرد و از کاروان علم و پیشرفت دنیا عقب انداخت.

وی ادامه داد: البته جای این داشت که ما زودتر از این اقدام می‌کردیم، ولی فرصت مغتنم است که ما شکایت ملت ایران از رژیم مستبد آمریکا را ثبت و در مراجع حقوقی جهان پیگیری کنیم.

رئیس ستاد مرکزی گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان‌ماه در پاسخ به سوالی درباره سخنرانان مراسم امسال، بیان کرد: در تمام کشور شخصیت‌های برجسته ملی حضور پیدا می‌کنند و در تهران نیز محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی سخنران مراسم یوم الله ۱۳ آبان‌ماه است.

سردار نقدی در پاسخ به سوالی درباره شکایت تنظیم شده علیه آمریکا، تصریح کرد: متن این شکایت توسط حقوقدان مومن مطرح و اسناد آن‌ها جمع آوری شده است. متن خلاصه شکایت نامه در محل نماز جمعه این هفته تهران و راهپیمایی‌های ۱۳ آبان ماه قرار داده شده است و مردم می‌توانند نام خود را در فرم‌های قرار داده شده در روی میز‌ها اسامی خود را به عنوان شاکی ثبت کنند.

وی ادامه داد: این شکایت‌نامه‌ها هم به مراجع حقوقی داخلی و هم به مراجع بین المللی داده می‌شود تا با قوت و قدرت بیشتری پیگیری شود و تمام مراحل آن به استحضار مردم می‌رسد.

رئیس ستاد مرکزی گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان‌ماه، گفت: در مسیر راهپیمایی غرفه‌هایی ایجاد شده تا هم جنایت‌های آمریکا بیان شده و هم برنامه‌های فرهنگی روشنگرایانه اجرا خواهد شد.